Serwis Chevrolet Kozłowski

W związku z zakończeniem dystrybucji marki Chevrolet w Europie z dniem 31 maja 2014 nasza firma zaprzestała sprzedaży tej marki. Do Państwa dyspozycji nadal jest profesjonalnie wyszkolony dział obsługi posprzedażnej i dział części.Sezonowa oferta
Dexos 2
Kozlowski4auto

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż Pan Jan Kozłowski został uhonorowany w tym roku Buławą Nestora Przedsiębiorczości. Jest to bardzo prestiżowa nagroda, którą Północna Izba Gospodarcza wyróżnia osoby w szczególny sposób zasłużone dla rozwoju biznesu i regionu, a poprzez swoją pracę przyczyniające się do budowy dobrego wizerunku szczecińskich i zachodniopomorskich firm w Polsce, Europie i na świecie. Uroczystość odbyła się w dniu 13-go marca br. w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Laureatowi Buławę wręczył prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, Pan Dariusz Więcaszek. W czasie uroczystości zaproszonym gościom przedstawiona została działalność i wieloletni dorobek Pana Jana Kozłowskiego. Przyznana nagroda ma tym bardziej szczególny charakter, gdyż w marcu br. Pan Jan Kozłowski obchodził jubileusz 40-lecia działalności gospodarczej.

Jako pracownicy jesteśmy niezwykle dumni z przyznania tak prestiżowej nagrody dla Pana Jana Kozłowskiego, któremu wszyscy składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Powrót do góry

'Kozłowski' Jan Kozłowski
Serwis Chevrolet


ul. Struga 31 B
70-777 Szczecin

Tel: +48 91 464 48 77

Godziny otwarcia:
8:00-17:00 pn-pt
8:00-16:00 soboty